You are here

Doktoranci Szkoły Doktorskiej Szkoły Nauk o Języku i Literaturze

 

Nazwisko

Imię

Wydział

Zakład

adres mailowy służbowy

telefon służbowy

informacje szczegółowe

Borkiewicz Klaudia

Wydział
Anglistyki

Zakład Literatury Amerykańskiej

klaudia.borkiewicz@amu.edu.pl

35 34

profil doktoranta

Braszak
Piotr

Wydział
Neofilologii

Zakład Komparatystyki
Literacko-Kulturowej

piotr.braszak@amu.edu.pl

37 47

profil doktoranta

Buczak
Mikołaj

Wydział
Anglistyki

Zakład Studiów
Niderlandzkich i
Południowoafrykańskich

mikolaj.buczak@amu.edu.pl

35 38

profil doktoranta

Budnik
Agnieszka

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Poetyki i Krytyki Literackiej

agnieszka.budnik@amu.edu.pl

46 73

profil doktoranta

Chełminiak
Paweł

Wydział
Anglistyki

Zakład Pragmatyki Języka Angielskiego

pawel.chelminiak@amu.edu.pl

37 61

profil doktoranta

Chwirot
Agata

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatury XX wieku
Teorii Literatury i Sztuki
Przekładu

agata.chwirot@amu.edu.pl

45 79

profil doktoranta

Dyrmo
Tomasz

Wydział
Anglistyki

Zakład Językoznawstwa Kognitywnego

tomasz.dyrmo@amu.edu.pl

35 34

profil doktoranta

Galewska
Karolina

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Leksykologii i Logopedii

karolina.galewska@amu.edu.pl

46 08

profil doktoranta

Jaśkiewicz
Hanna

Wydział
Neofilologii

Pracownia Polityki Językowej i Badań nad Mniejszościami

hanna.jaskiewicz@amu.edu.pl

29 52

profil doktoranta

Kakuba
Patrycja

Wydział
Anglistyki

Zakład Studiów
Psycholingwistycznych

patrycja.kakuba@amu.edu.pl

35 34

profil doktoranta

Kłosowski Mateusz

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Estetyki Literackiej

mateusz.klosowski@amu.edu.pl

45 83

profil doktoranta

Kocznur
Agnieszka

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Semiotyki Literatury

agnieszka.kocznur@amu.edu.pl

46 78

profil doktoranta

Kubacka
Aleksandra

Wydział
Neofilologii

Zakład Legilingwistyki i
Języków Specjalistycznych

aleksandra.kubacka@amu.edu.pl

36 83

profil doktoranta

Łozińska
Natalia

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatur
Południowosłowiańskich

natalia.lozinska@amu.edu.pl

45 19

profil doktoranta

Mickiewicz
Julia

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Leksykologii i Logopedii

julia.mickiewicz@amu.edu.pl

45 75

profil doktoranta

Niedroszlańska
Michalina

Wydział
Neofilologii

Zakład Sinologii

michalina.niedroszlanska@amu.edu.pl

29 15

profil doktoranta

Nosal
Jagoda

Wydział
Anglistyki

Zakład Historii Języka Angielskiego

jagoda.nosal@amu.edu.pl

35 34

profil doktoranta

Nowak
Małgorzata 

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatury
Romantyzmu

malgorzata.nowak1@amu.edu.pl

45 70

profil doktoranta

Olech
Karolina

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatury XX wieku
Teorii Literatury i Sztuki
Przekładu

karolina.olech@amu.edu.pl

45 79

profil doktoranta

Piasecka-
Chmielnik
Magdalena

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Frazeologii i Kultury Języka Polskiego

magdalena.piasecka@amu.edu.pl

45 50

profil doktoranta

Sobczak
Izabela

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatury XX wieku
Teorii Literatury i Sztuki
Przekładu

izabela.sobczak1@amu.edu.pl

45 80

profil doktoranta

Starodvorskaia Ekaterina

Wydział
Neofilologii

Zakład Pragmatyki
Komunikacyjnej Języków
Obcych

ekaterina.starodvorskaia@amu.edu.pl

35 80

profil doktoranta

Szymczyk Karolina

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Literatury
Staropolskiej i Oświecenia

karolina.szymczyk@amu.edu.pl

45 74

profil doktoranta

Świerkowska
Dagmara

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Gramatyki
Współczesnego Języka
Polskiego i Onomastyki

dagmara.swierkowska@amu.edu.pl

45 44

profil doktoranta

Tarnowska
Małgorzata

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Antropologii Literatury

malgorzata.tarnowska@amu.edu.pl

47 01

profil doktoranta

Wiczyńska
Bogna

Wydział Filologii
Polskiej i
Klasycznej

Zakład Frazeologii i Kultury Języka Polskiego

bogna.wiczynska@amu.edu.pl

45 53

profil doktoranta

Yaremchuk
Anastasiia

Wydział
Neofilologii

Zakład Ukrainistyki

anastasiia.yaremchuk@amu.edu.pl

35 80

profil doktoranta

 

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.