You are here

Komunikaty Szkoły Doktorskiej SNJL

 

Stypendia im. dr. Jana Kulczyka

Szanowni Państwo, zachęcamy do aplikowania o stypendia im. J. Kulczyka. Stypendia przyznawane są studentom i doktorantom za bardzo dobre wyniki w nauce, wybitne osiągnięcia naukowe oraz aktywność na rzecz Uniwersytetu. Uwzględniana jest również sytuacja materialna kandydatów.   Dokumenty, które powinni złożyć studenci i doktoranci:
1. Podanie,
2. CV,
3. Wniosek o stypendium (formularz w załączeniu, dostępny na stronie internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (www.amu.edu.pl), na stronie internetowej Fundacji UAM (www.fundacja.ppnt.poznan.pl) oraz na stronie internetowej Kulczyk Foundation.
4. Oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych
Doktoranci Szkoły Doktorskiej Szkoły Nauk o Języku i Literaturze mogą przesyłać dokumentację w formie elektronicznej na adres mailowy agnieszka.kalecinska@amu.edu.pl w terminie do 20 maja br.
Kierownik Szkoły, po przeprowadzeniu wstępnej selekcji, przekaże zaopiniowane wnioski (maksymalnie 4 wnioski doktorantów) do Kapituły Stypendiów im. dr. Jana Kulczyka, w formie elektronicznej, na adres e-mail Biura Rektora UAM olak@amu.edu.pl w terminie do 1 czerwca br. 
   
 

 

Zaproszenie na spotkanie informacyjne (6 marca 2020 r.)

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy Państwa Doktorantów oraz Państwa Promotorów na spotkanie informacyjne w ramach Szkoły Doktorskiej Szkoły Nauk o Języku i Literaturze, które zostało zaplanowane na 6 marca (piątek) o godz. 13.15 w sali 321 Collegium Maius.

Podczas spotkania zostaną omówione następujące zagadnienia:
- indywidualny plan badawczy,
- forum doktoranckie,
- szkoła letnia dla doktorantów SNJL,
- oferta dydaktyczna na kolejny rok akademicki,
- realizacja efektów kształcenia,
- szkolenie z Jednolitego Systemu Antyplagiatowego.

 

Komunikat JM Rektora prof. UAM dr hab. Andrzeja Lesickiego ws. dni rektorskich w maju 2020 r.

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.