Dzień Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze

3 czerwca o godz. 9.00 odbędzie się w MS Teams konferencja Dobre praktyki na Wydziale Anglistyki, Wydziale Neofilologii i Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, poświęcona wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie kształcenia na trzech wydziałach tworzących Szkołę Nauk o Języku i Literaturze. Wydarzenie jest organizowane w ramach pierwszego Dnia Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze oraz piątej edycji Dnia Jakości na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej. Będzie mu towarzyszyć uroczysty finał IV Konkursu na Budżet Dydaktyczny WFPiK.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji wszystkich Studentów, Doktorantów i Pracowników z wydziałów Szkoły. By dołączyć do spotkania, należy posłużyć się linkiem.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w instrukcji.

Zapraszamy!