You are here

Lista osób wybranych do Rady Naukowej SNJL w poszczególnych okręgach na kadencję 2020-2024

Okręg wyborczy nr 1

  1. Piotr Cegłowski
  2. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk
  3. Piotr Gąsiorowski
  4. Joanna Pawelczyk
  5. Geoffrey Schwartz
  6. Wojciech Sowa
  7. Jacek Witkoś
  8. Magdalena Wrembel

 

Okręg wyborczy nr 2

  1. Paulina Ambroży
  2. Jacek Fabiszak
  3. Jerzy Koch
  4. Joanna Maciulewicz
  5. Agnieszka Rzepa
  6. Agnieszka Setecka
  7. Liliana Sikorska
  8. Paweł Zajas

 

Okręg wyborczy nr 3

  1. Magdalena Graf
  2. Agnieszka Kula
  3. Tomasz Lisowski
  4. Tomasz Mika
  5. Marek Osiewicz
  6. Rafał Rosół
  7. Krzysztof Skibski
  8. Małgorzata Witaszek-Samborska

 

Okręg wyborczy nr 4

  1. Jerzy Fiećko
  2. Anna Gawarecka
  3. Zbigniew Kopeć
  4. Monika Miazek-Męczyńska
  5. Tomasz Mizerkiewicz
  6. Wojciech Otto
  7. Krystyna Pieniążek-Marković
  8. Joanna Wójcik

 

Okręg wyborczy nr 5

  1. Katarzyna Klessa
  2. Andrzej Narloch
  3. Dominika Skrzypek
  4. Aldona Sopata
  5. Krzysztof Stroński
  6. Janusz Taborek
  7. Teresa Tomaszkiewicz
  8. Władysław Zabrocki

 

Okręg wyborczy nr 6

  1. Justyna Krauze-Pierz
  2. Mirosław Loba
  3. Barbara Łuczak
  4. Piotr Muchowski
  5. Piotr Nowak
  6. Wawrzyniec Popiel-Machnicki
  7. Beata Waligórska-Olejniczak
  8. Arkadiusz Żychliński

 

Okręg wyborczy nr 7

  1. Anna Balas
  2. Natalia Długosz
  3. Anna Ewert
  4. Mirosław Górny
  5. Katarzyna Karpińska-Szaj
  6. Maciej Karpiński
  7. Agnieszka Kiełkiewicz-Janowiak
  8. Norbert Kordek
  9. Jarosław Liberek
  10. Błażej Osowski
  11. Małgorzata Rutkiewicz-Hanczewska
  12. Przemysław Tajsner
  13. Grażyna Vetulani
  14. Elżbieta Wąsik
  15. Tomasz Wicherkiewicz
  16. Danuta Wiśniewska

 

Okręg wyborczy nr 8

  1. Irena Górska
  2. Michał Januszkiewicz
  3. Wojciech Jóźwiak
  4. Barbara Judkowiak
  5. Maciej Junkiert
  6. Marek Kaźmierczak
  7. Janusz Kaźmierczak
  8. Rafał Kochanowicz
  9. Ewa Kraskowska
  10. Katarzyna Krzak-Weiss
  11. Tomasz Sobieraj
  12. Agata Stankowska-Kozera
  13. Mateusz Stróżyński
  14. Anna Śliwińska
  15. Piotr Śliwiński
  16. Błażej Warkocki

 

Okręg wyborczy nr 9

  1. Paweł Korpal

 

Okręg wyborczy nr 10

  1. Jacek Olesiejko

 

Okręg wyborczy nr 11

  1. Ana Samardzić

 

Okręg wyborczy nr 12

  1. Krzysztof Hoffmann

 

Okręg wyborczy nr 13

  1. Małgorzata Czubińska

 

Okręg wyborczy nr 14

  1. Filip Jakubowski

 

Okręg wyborczy nr 15

  1. Dorota Cegiołka
  2. Joanna Woźniak

 

Okręg wyborczy nr 16

  1. Adriana Kovacheva
  2. Joanna Sikorska

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.