Program stypendiów podoktorskich Fundacji Azrieli

Fundacja Azrieli ogłasza nabór wniosków w ramach programu stypendialnego dla postdoków na rok akademicki 2021/2022. Program obejmuje dwuletnie stypendium na badania naukowe w zakresie nauk humanistycznych, społecznych i ścisłych prowadzone na izraelskich uniwersytetach. O stypendia mogą się ubiegać osoby, które uzyskały lub uzyskają stopień doktora na uznanym uniwersytecie w krajach UE lub EFTA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz składania wniosków znajdują się w ogłoszeniu oraz na stronie Fundacji.

Nabór wniosków przewidziany jest w terminie od 1 września do 1 listopada 2020 r.