You are here

Zapraszamy doktorantki i doktorantów na GradTalks!

Rada Doktorantów Studium Wydziału Anglistyki zaprasza do uczestnictwa w nowym wydarzeniu adresowanym głównie do doktorantów i doktorantek Szkoły Nauk o Języku i Literaturze — GradTalks. Jest to seria spotkań mających na celu stworzenie przestrzeni, w której młodzi badacze będą mieć możliwość zaprezentowania swoich badań, szlifując przy tym warsztat akademicki i umiejętności prezentacji. Będzie to też szansa na ciekawe, rozwijające naukowo dyskusje w interdyscyplinarnym gronie. 

Spotkania i prezentacje moderować będą inni doktoranci. Oficjalnym językiem wydarzenia jest język angielski, ale zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby prezentować w języku polskim.

GDZIE I KIEDY: Piątki, 13:15–14:45, Sala Górna, Collegium Heliodori Święcicki (daty zostaną podane w późniejszym terminie)

ZAPISY: Doktorantki i doktoranci chętni do zaprezentowania swoich badań mogą zgłosić się do udziału w GradTalks poprzez wypełnienie tego formularza: https://forms.gle/6ws6rPTzWEQFuTyHA. Zgłoszenia przyjmujemy do 20. listopada 2019 roku. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, kolejność nadesłania będzie decydować o kolejności rozpatrywania zgłoszenia. Trzy tygodnie przed wystąpieniem, prelegenci otrzymają wiadomość z prośbą o przesłanie streszczenia ich prezentacji (ok. 200 słów). Nadesłane streszczenia zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

CZAS PREZENTACJI: prezentacja – 20 min, dyskusja – 10 min

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie GradTalks: http://wa.amu.edu.pl/wa/node/11120. Wszystkie potencjalne pytania prosimy kierować na adres samorzad-doktorancki@wa.amu.edu.pl.

NEWS: 

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.