Szkolenie "W jaki sposób NCN wybiera najlepsze projekty badawcze, czyli o procedurze oceny wniosków"

Zachęcamy do udziału w szkoleniu dla naukowców, którzy zamierzają złożyć wniosek w grudniowej edycji konkursów NCN.

Program szkolenia:

Część 1 (13.15 – 14.00): System oceny wniosków NCN a systemy peer review. Prowadzący: prof. UAM dr hab. Wojciech Sowa

Część 2 (14.00 – 14.45): Panel ekspertów. Prowadzący: prof. UAM dr hab. Wojciech Sowa (panel HS2 – językoznawstwo). Paneliści:

• prof. dr hab. Paweł Zajas, UAM (panel HS2 - literaturoznawstwo),
  • dr hab. Marta Smolińska prof. UAP (panel HS2 - sztuka),
  • ks. dr hab. Piotr Roszak, prof. UMK (panel HS1 – teologia i filozofia),
  • dr Karolina Kremens, UWr (panel HS5 - prawo).

Część 3 (14.45 – 16.00): Dyskusja uczestników szkolenia z ekspertami (sesja pytań i odpowiedzi)

Termin szkolenia:

20 listopada 2020, godz. 13.15 – 16.00, za pośrednictwem aplikacji Teams.

Adresaci szkolenia:

doktoranci i pracownicy naukowi, którzy zamierzają złożyć wniosek o grant w konkursach NCN w panelach: HS1, HS2 i HS5

Chęć uczestnictwa w szkoleniu prosimy zgłosić, wysyłając maila na adres alepow@amu.edu.pl. Na ten adres prosimy też zgłaszać pytania, jakie chcieliby Państwo zadać ekspertom.