Perspektywy Women in Tech Summit 2020

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji Perspektywy Woman in Tech Summit 2020, która odbędzie się w dniach od 8 do 9 grudnia br.

Perspektywy Women in Tech Summit 2020 to wydarzenie łączące tematykę naukową i technologiczną, kierowane do społeczności akademickiej kierunków technicznych i ścisłych. Wśród tegorocznych prelegentek znalazły się m.in. astronautka Anna L. Fisher, ambasador USA Georgette Mosbacher czy Mariya Gabriel, komisarz do spraw innowacji i młodzieży Komisji Europejskiej. Przez dwa dni odbywać się będą: maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Pracy Career Expo z udziałem 40 pracodawców z branży high tech.

Swój udział można zgłaszać, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
Całość będzie dostępna 8 i 9 grudnia w formule online.

Źródło informacji i dalsze szczegóły: https://amu.edu.pl/wiadomosci/aktualnosci/studenci/wez-udzial-w-wydarzeniu-perspektywy-women-in-tech-summit-2020/