You are here

Świąteczna akcja charytatywna doktorantek i doktorantów SNJL

Szanowni Państwo!  

Kontynuując ideę zapoczątkowaną w zeszłym roku akademickim, chcielibyśmy zaprosić serdecznie wszystkich Państwa do udziału w świątecznej akcji charytatywnej doktorantek i doktorantów Szkoły Nauk o Języku i Literaturze.  

W zeszłym roku udało nam się wspólnie wesprzeć podopiecznych i podopieczne Fundacji Tęczowe Rodziny, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, niewidome czteronogi z Fundacji Ja Pacze Sercem, a także stowarzyszenie Zupa na Głównym, które pomaga osobom ubogim i bezdomnym. Bardzo cieszymy się, że dzięki naszym wspólnym działaniom mogliśmy uszczęśliwić tak wiele osób i zwierzaków, integrując tym samym nasze środowisko doktoranckie.  

W tym roku chcielibyśmy zaangażować się w pomoc wyjątkowej osobie, która jest częścią naszej społeczności akademickiej SNJL – dr hab. Agnieszce Wagner z Wydziału Neofilologii UAM, która od 10 lat zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Więcej o nierównej walce i niesłabnącej determinacji dr hab. Agnieszki Wagner można przeczytać tutaj: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-wagner#wplaty  

Ze względu na bardzo kosztowne leczenie za granicą, najważniejszym wsparciem jakie możemy okazać dr hab. Agnieszce Wagner jest to finansowe. Postanowiliśmy zatem stworzyć naszą własną doktorancką "Skarbonkę", która umożliwi nam przyłączenie się do działającej już akcji na stronie siepomaga.pl (link poniżej).  

Naszym celem jest zebranie jak największej kwoty na ratowanie życia naszej Nauczycielki oraz Koleżanki, dlatego zachęcamy do włączania w naszą akcję całą społeczność akademicką SNJL. Akcja potrwa do 23 grudnia 2020 r.  

Link do doktoranckiej Skarbonki: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-wagner-snjil-uam  

Serdecznie,  

Rada Doktorantów Wydziału Anglistyki 

Rada Doktorantów Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej 

Rada Doktorantów Wydziału Neofilologii 

NEWS: 

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.