Zaproszenie na spotkanie GradTalks

W imieniu Rady Samorządu Doktorantów WA, serdecznie zapraszamy na pierwsze z serii spotkań GradTalks w roku akademickim 2020/2021.

GradTalks to inicjatywa kierowana do magistrantów_ek oraz doktorantów_ek SNJL UAM, której celem jest danie młodym badaczom_kom możliwości zaprezentowania swoich projektów badawczych w celu uzyskania konstruktywnej informacji zwrotnej, a także zdobycia cennych umiejętności prezentowania wyników swoich badań we wspierającym środowisku akademickim.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek, 19 lutego 2021 roku o godz. 13.15 na platformie Microsoft Teams. Aby dołączyć do spotkania, należy posłużyć się następującym linkiem: https://tinyurl.com/14vxmhok

Podczas najbliższego spotkania, dwie doktorantki zaprezentują swoje projekty badawcze:

•  mgr Karolina Baranowska (Wydział Anglistyki, UAM) – Exposure to English as a foreign language through subtitled videos: The impact of subtitles and modality on cognitive load, comprehension, and vocabulary acquisition (prezentacja w języku angielskim)
  • mgr Joanna Radosz (Wydział Neofilologii, UAM) – Charakter narodowy we współczesnej fantastyce rosyjskiej (prezentacja w języku polskim)

Serdecznie zapraszamy!