You are here

Zaproszenie na konferencję "Porta Orientalis – Orient w badaniach młodych naukowców"

Szanowni Państwo!

Instytut Orientalistyki UAM ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na pierwszą edycję konferencji "PORTA ORIENTALIS. Orient w badaniach młodych naukowców".

Przyjmowane są zgłoszenia referatów z zakresu różnych nauk filologicznych badających Orient lub traktujących filologie orientalne z interdyscyplinarnej perspektywy nauk humanistycznych. Językami konferencji będą polski i angielski.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE 

Data:  27 maja 2021 r.

Konferencja odbędzie się na platformie MS Teams UAM. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają z wyprzedzeniem informacje techniczne dotyczące procedury logowania.

Wystąpienia nie powinny przekraczać 25 minut (w tym 5 minut na dyskusję). Abstrakty (ok. 1800 znaków, w tym do 5 pozycji bibliograficznych) należy przesyłać w terminie do 15 marca 2021 r. za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego tutaj. Decyzję o akceptacji podejmie Rada Naukowa konferencji w terminie do połowy kwietnia. Propozycje paneli oraz wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres email: portaorientalis@amu.edu.pl Opłata konferencyjna wyniesie 50 złotych (dla uczestników z Polski) lub 15 euro (dla uczestników zagranicznych). Szczegóły płatności podane zostaną po zaakceptowaniu referatów. Prelegenci konferencji otrzymają poświadczenie wystąpienia. Po konferencji planowana jest naukowa publikacja wybranych referatów. Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/portaorientalis

NEWS: 

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.