Zaproszenie do udziału w programie Sony Research Award 2021

W imieniu firmy Sony chcielibyśmy przekazać zaproszenie do udziału w programie Sony Research Award 2021.

Program ten ma na celu wspieranie partnerstwa z wykładowcami uniwersyteckimi i naukowcami. Będzie wspierać badania naukowe i innowacje uniwersyteckie w 17 krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Indiach, przyznając nagrody w wysokości do 150 000 USD rocznie za każdą zaakceptowaną propozycję.

Kraje europejskie objęte programem to Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Aby uzyskać więcej informacji o programie, kliknij poniższy link: https://www.sony.com/research-award-program

Składanie wniosków trwa od 15 lipca 2021 do 15 września 2021.

Zapraszamy do wzięcia udziału!