WYKŁAD OTWARTY PROF. ANIKI PRATHER (HOWARD UNIVERSITY) "AFRICAN AMERICANS AND THE CLASSICAL TRADITION"

W imieniu Instytutu Filologii Klasycznej UAM zapraszamy na wykład otwarty prof. Aniki Prather (Howard University) zatytułowany: "African Americans and the Classical Tradition", który odbędzie się w czwartek 28 października o godzinie 18.00. Prelekcja organizowana jest w ramach programu "Akademicki i Naukowy Poznań" i skierowana jest do szerokiej publiczności. Wykład odbędzie się zdalnie, za pośrednictwem aplikacji MS Teams i będzie konsekutywnie tłumaczony na język polski.

Osoby chętne do uczestniczenia proszone są o kontakt mailowy do prof. Mateusza Stróżyńskiego (matstroz@amu.edu.pl).