Mój uczeń nie mówi po polsku - jak mogę go wesprzeć - warsztat prof. M. Coady (8 grudnia)

Zapraszamy Państwa do udziału w warsztacie dla nauczycieli uczniów z doświadczeniem migracyjnym, dla których język polski nie jest językiem ojczystym. Podczas warsztatu zaprezentowane zostaną praktyczne techniki pracy, ze szczególnym naciskiem na wizualizacje i pomoce graficzne.

Warsztat będzie prowadzony w języku angielskim przez prof. Marię Coady i tłumaczony na język polski.

DATA: 8 grudnia 2021

CZAS: 15.00-17.00

MIEJSCE:

• stacjonarnie: Wydział Anglistyki UAM, Collegium Heliodori, ul. Grunwaldzka 6, Poznań, sala 235
  • online: platforma Zoom

Liczba miejsc na warsztat w formie stacjonarnej jest ograniczona. W momencie, kiedy lista się zapełni, dla reszty osób możliwe będzie uczestnictwo online.

Zapraszamy nauczycieli wszystkich przedmiotów.

Link: https://forms.office.com/r/JK3DVs9u8E