Zaproszenie do udziału w konkursie "Coś o Kanadzie"

Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym "Coś o Kanadzie", który odbędzie się 22 kwietnia 2020 r. w ramach 10. Dnia Kanady, organizowanego wspólnie przez Wydział Anglistyki i Instytut Filologii Romańskiej.

1. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy studenci UAM.

2. Do konkursu można zgłosić maksymalnie jedną pracę.

3. Prace należy zgłaszać indywidualnie.

4. Nadesłane prace muszą być w języku polskim, angielskim, francuskim lub w formie wizualnej. Prace muszą mieć formę multimedialną (np. strona internetowa, 1-3 min. filmik wideo, wpis na blogu, plakat).

5. Prace należy nadesłać do dnia 16 kwietnia 2020 r. na adres email dzienkanady@wa.amu.edu.pl (w przypadku np. strony internetowej należy wysłać jedynie link do strony).

6. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem. Należy podać również nazwę instytutu lub wydziału, w/na którym się studiuje.

7. W konkursie zostaną przyznane 4 nagrody - nagroda główna i 3 wyróżnienia.

Plakat konkursu znajduje się pod linkiem: http://wa.amu.edu.pl/wa/files/20200310_cos_o_Kanadzie_plakat.pdf